Випадіння волосся у жінок
Найздоровішим та найкрасивішим жіноче волосся стає, здебільшого, у віці 18-20 років. Саме на цьому рубежі стає зрозумілим майбутнє волосся. Після здолання цього віку, одна шевелюра зберігає свою пишність та здоров’я, інша, не дивлячись на всі намагання, з часом втрачає свою красу.
Те, що найчастіше спостерігається у жінок.
Втрата волосся у жінок відбувається на зовнішній межі волосся, не зачіпаючи потиличної зони.
Перш за все, спостерігається посередині волосся, особливо на скронях. Трохи згодом волосся сивіє на чолі та латеральній області. Якщо в жінки немає хоча б невеличких зон, де волосся втрачене повністю, немає ніяких посилань казати про облисіння. Та все ж таки волосся рідшає. Восени, наприклад, втрата волосся стає більш інтенсивною. На рівні волосяного покриття процес випадіння волосся проходить приблизно так само, як і в чоловіків. Спочатку з’являється суха лупа, потім вона стає жирною і волосся починає випадати. Але, як правило, жіноче волосся більш доглянуте, тому випадає не так інтенсивно, як у чоловіків. Потрібно також вважати на гормональні особливості жінок. Так, помічено, що під час вагітності волосся перестає випадати.
При посиленій втраті волосся радимо використовувати спеціальні продукти, призначені для вирішення даної проблеми, розроблені спеціалістами фірми Ежен Перма EUGENE PERMA, інії Керанов